1- Yapı Malzemeleri

ÖZGÜR MEHMET ÖRSBAŞ
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
NAZMİ AKSOY
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD
CİHAN YURTDAŞ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
FAHRETTİN BALYURT
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
İLKER TUNA
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MAHMUT ERTURAN
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MEHMET SABANCI
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

2- Tekstil

AHMET ATAR
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
ALİ APARI
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
BAŞAR ECEL
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
HAKAN KAYA
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
HÜSREV İHSAN SAVAŞERİ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MEHMET OZAN ÇOBANOĞLU
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MUSTAFA ŞEVİK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

3- Et ve Süt Ürünleri

TURGUT AKYOL
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
MEHMET ŞİMŞİR
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
CANER UÇAŞ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ERAY GÖNÜLAÇAR
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MUSTAFA ÇELİK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
NAİM KOCABIYIK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
İSMAİL KARATAŞ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

4- Tarım Ürünleri

FERİT KARAHAN
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
ERTAN METİN
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
AYHAN ATAKUL
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
GÜLHAN ERKUŞ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
SERTUĞ YAKAN
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
TURGAY TÜRKER
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

5- Yağlı Tohumlar, Sebze Meyve

MEHMET TEPEDÜZÜ
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
SUPHİ ÖDEN
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
BİLAL KÖRPİ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MEHMET CEMAL ŞENGÜN
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MUSTAFA DÖNGER
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
BURAK CAN
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
VELİ TUNA
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

6- Eğitim Sağlık

GÖKHAN ÇAVUŞOĞLU
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
ALİ YALVAÇ
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
BAHİRE ŞEKERZADE
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
BÜLENT DURAK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
KANAT AY KARUL
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
PINAR BAYSAL
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
SAMİ ÜNER
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

7- Bilişim, İletişim, Kırtasiye ve Elektrikli Cihazlar

AŞKIN KILIÇ
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
NECİP ARSLAN
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
BİLAL ARĞUN
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
FARUK ÖZKAN
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MALİK KÜÇÜK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MUSTAFA KEMAL YILMAZ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

8- Mobilya, Beyaz Eşya

LEHBİYE EBRU BİRCAN BATUR
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
RAUF YUMUK
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
BURHAN ÇAKMAK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MEHMET ÖZGÜR
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MURAT KEMAL YÜCE
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ŞENOL BAKIŞ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
YASİN BEŞPARMAK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

9- İnşaat

BURAK YALÇIN
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
RECEP EMRE
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
ÜMİT ÖRÜ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
AHMET KAYA
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
FATİH SUBAŞİ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MUSTAFA FATİH ERKUL
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
YÜKSEL YOLÇİ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

10- İnşaatı Destekleyici Faaliyetler

AKIN AKPINAR
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
CİHAN ÖZCAN
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
CÜNEYT CERİT
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ERGÜN EVRAN
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ERTAN GİDER
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MEHMET FATİH YILDIZ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
SEÇİL UYAROĞLU ILGAZ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

11- Toptan Perakende Gıda Grubu

SONER SARIGÜL
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
ERTAN KOPURLU
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
MUZAFFER MAYDA
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ATİLLA KÜÇÜKDURMAZ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ŞAHAP AYDINOĞLU
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ŞULE ÇIVKAROĞLU
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ÜNAL KESKİN
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

12- Finansal Yatırım Araçları

AYHAN TORAL
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
İBRAHİM GÜL
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
ALİ ÇAKIR
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
FIRAT PAYAS
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
HÜSEYİN MURAT ÖZ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MUHAMMET SERT
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ZİYA YENİEV
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

13- Taşıma Nakliye Lojistik

TAHSİN YÖRÜK
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
FIRAT BARIŞIK
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
BELGİN ÇEKMEN ALTAY
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MANSURİ ASLAN
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MEHMET NURİ TUNCAL
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MURAT GÖRGÜLÜ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ÖMÜR ALCAK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

14- Motorlu Araçlar Yakıt ve Yedek Parçaları

GAMZE DÜZGÜN ULUÇAY
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
MEHMET UTKU ŞAHİN
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
BİLGEHAN ETİK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
İBRAHİM GÜVENİR
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
İMRAN MUTLU YÜKSEL
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
KAMİL KUŞCU
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
SÜLEYMAN ASLAN
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

15- Madencilik, Kimyasal, Metal Sanayi Makine

TOLGA KOÇ
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
SİBEL SAYGILI
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
COŞKUN CERIT
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
FATİH NAMIK TALAY
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
KIVANÇ IŞIK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
VELİ BİLAL ORUÇ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
YAVUZ ÇELİK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

16- Teknik Danışmanlık ve Müşavirlik

RAMAZAN BİLİR
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
HAKAN BAHÇİVANLAR
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
HAKAN ÜLKEN
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
KAAN ŞAHBAZ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
MAHMUT YEŞİLYURT
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
SADIK YÖRÜK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ÜMİT KUNDAKÇI
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ

17- Hububat, Fırıncılık Ürünleri ve Muhtelif Tatlılar

AHMET OK
MESLEK KOMİTESİ BAŞKANI
ALTAN KEMERCİ
MESLEK KOMİTESİ BAŞKAN YRD.
EMİNE DENİZHAN SANDIKLILI
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ERCAN DERELİ
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
ERHAN ÖZLÜER
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
OSMAN KODALAK
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ
SULTAN MORGİL
MESLEK KOMİTESİ ÜYESİ