AYTO ÜYELERİ, 6. GAYRİMENKUL YATIRIMLARI PROJELERİ VE FİNANSMANI FUARI’NA KATILDI 19.12.2022

Aydın Ticaret Odası Üyeleri, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşen 6. Gayrimenkul Yatırımları Projeleri Ve Finansmanı Fuarı’na katılım sağladı.

AYTO Yönetim Kurulu Üyesi Kaan ŞAHBAZ,  Meclis Üyeleri Ümit KUNDAKÇI ve Hakan BAHÇİVANLAR’ın da katılım sağladığı fuar organizasyonu ile AYTO Üyeleri, sektörlerine yönelik Gayrimenkul yatırımları, Emlak, Finansman hizmetlerine ilişkin inceleme ve istişarelerde bulundular.

Ulaşım ve konaklamanın AYTO tarafından karşılandığı fuar ile ilgili açıklamalarda bulunan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan ÜLKEN “ Aydın Ticaret Odası olarak katılımcı ve sektörler açısından öncü fuarlar arasında yer alan fuarlara Üyelerimizin katılımlarını sağlamaya devam ediyoruz. B2B görüşmelere de olanak sağlayan bu fuara katılım sağlamak üyelerimizin sektördeki yenilik ve değişimleri gözlemlemelerini sağlayarak daha çağa ayak uyduran bir vizyon ve yaklaşım edinmelerini sağlamaktadır. Üyelerimizin ticari faaliyetlerinde edindikleri yeni yaklaşımlar ilimiz ekonomisine de olumlu katkıda bulunacaktır” dedi.