AYTO VE UTSO İYİ UYGULAMALARINI DEĞERLENDİRDİ 18.05.2022

Avrupa standartlarındaki hizmet kalitesini akreditasyon belgesi ile tescilleyen ilk odalar arasında olan Aydın Ticaret Odası Akreditasyon Sistemi kapsamında Uşak Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte kıyaslama çalışması gerçekleştirdi.

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen çalışmada her iki odanın “Kalite ve Yönetim Sistemleri” başlığı altında üyelere verilen hizmetleri ve projeleri değerlendirildi. Toplantıya Aydın Ticaret Odası Genel Sekreteri İlknur KABASAKAL, Akreditasyon Sistemi Sorumlusu Murat BAŞKAR, Başkanlık Özel Kalem Sorumlusu Zeynep MANUŞ, Muhasebe Sorumlusu Derya ÇAKMAK ile Tahsil Takip Memuru Çağdaş ER katıldı.  

Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Caner URHAN ve Aydın Ticaret Odası Genel Sekreteri İlknur KABASAKAL’ın başkanlığında gerçekleşen toplantıda;   her iki odanın üye profili, hizmetleri ve projeleri konuşularak iyi uygulamalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Aydın Ticaret Odası ve Uşak Ticaret ve Sanayi Odası arasında gerçekleşen kıyas çalışmasını değerlendiren Aydın Ticaret Odası Genel Sekreteri İlknur KABASAKAL, “Akreditasyon sistemi kapsamında gerçekleştirdiğimiz kıyaslama çalışmasının her iki oda için de çok verimli olduğunu düşünüyorum. Bizi misafir eden Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Caner URHAN ve Oda personellerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.