AYTO AKADEMİYLE E-TİCARET YAPMANIN PÜF NOKTALARINI ÖĞRENİYORUZ 25.10.2021

AYTO Akademi organizasyonu ile “İç ve Dış Pazarda Perakende E-Ticaret Yapmanın Yolları Eğitimi” AYTO Akademi Eğitim Salonunda gerçekleştirildi.

 Aydın Ticaret Odası’na kayıtlı farklı sektörlerden firmaların ve iş hacimlerini geliştirmek isteyen üyelerin katıldığı 2 gün sürecek eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecek.

 AYTO Akademi Eğitim Salonunda yuvarlak masa şeklinde interaktif bir eğitim ortamına olanak sağlayan bir ortam oluşturuldu ve eğitimde E - Ticaret Uygulamaları - İç Pazar ve Dış Pazarda Ürün Bulma ve Tedarikçi Seçiminden Ürünlerin Kargolanması & Lojistik Operasyonuna yönelik pek çok konu ele alınıyor.

Çağımızda müşteri bulma teknikleri ile doğru hedef pazara ulaşmanın ürünün kendisi kadar önemli olduğuna vurgu yapan AYTO Genel Sekreteri İlknur KABASAKAL, “Ürün ne kadar kaliteli olursa olsun günümüz rekabet koşullarında daha fazla müşteriye ulaşmak için kullanılacak teknik, uygulamalar ve müşteri algılarını ve satış süreci ve sonrasındaki süreçleri iyi yönetebilmek çok önemli. Bu kapsamda Üyelerimizi bilgilendirmek ve ticarette en yeni uygulamalar ile buluşturmak için içerik çeşitliliği kapsamlı eğitim programları hazırlamaya devam ediyoruz. Üyelerimiz sadece dış ticaret olarak değil işlerini geliştireceğini düşündükleri her alanda eğitim taleplerini Odamıza iletebilirler”, dedi.