ÜLKEN, “ÜYELERİMİZİN YENİ TİCARİ İŞBİRLİKLERİ KURABİLECEKLERİ VE SEKTÖRLERİNDEKİ YENİLİKLERİ TAKİP EDEBİLECEKLERİ ETKİNLİKLER DÜZENLEMEYE ÖZEN GÖSTERİYORUZ” 11.09.2021

Aydın Ticaret Odası’nın Reklamcılık ve Gıda sektöründen kayıtlı üyeleri, İstanbul’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen sektörde uluslararası alanda öncü “Sign İstanbul 22. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı” ve “Worldfood İstanbul 2021 29. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuar”larına katılım sağladı. Sektör liderlerinin hedef pazarlarına ulaşabilmeleri ve profesyonel alıcılarla iletişime geçebilmelerine fırsat sağlayan, katılımcı açısından öncü fuarlar arasında yer alan fuarlara katılan AYTO üyeleri reklamcılık alanında Dijital Teknoloji, Tekstil Baskı ve Sergrafi Teknolojisi, Sign Teknolojisi, Led Teknoljisi, Görsel İletişim, Outdoor Medya Pazarlama, 3 Boyutlu Baskı konularında yenilikçi uygulamalar ile buluşturulurken Gıda sektöründe faaliyet gösteren üyeler et, süt, şekerleme vb. ürünlerden gıda katkı ve yardımcı maddeleri, bitkisel yağlara birçok alanda faaliyet gösteren firma ile network, işbirliği kurma imkanı buldu.

Fuar ile ilgili açıklamada bulunan TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken “Aydın Ticaret Odası olarak üyelerimizin yeni ticari işbirlikleri kurabilecekleri ve sektörlerindeki yenilikleri takip edebilecekleri etkinlikleri sık sık düzenlemeye özen gösteriyoruz. Bu hafta gerçekleşen Sign İstanbul 22. Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarının reklamcılık, gazetecilik ve tasarım gibi alanlarda faaliyet gösteren üyelerimiz için yeniliğin belki de en hızlı önem teşkil ettiği sektörlerinde çalışmalarında verimlilik ve yenilik açısından fayda sağlayacağını düşünüyorum. AYTO olarak Üyelerimiz için otobüs ile ulaşım ve konaklamanın Odamızca karşılandığı bir gece konaklamalı fuar organizasyonu düzenleyerek gıda sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizin de Worldfood İstanbul 2021 29. Uluslararası Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarında ürün tanıtım çeşitliliği bu denli geniş olan fuarda ticari ilişkilerine katkı sağlayacak işbirlikleri ile döneceklerini umut ediyorum.”