Sayın Barış Altıntaş’a Aydınlatmamız, Kamuoyunu bilgilendirmemizdir. 03.10.2018

Sayın Barış Altıntaş’a Aydınlatmamız, Kamuoyunu bilgilendirmemizdir.

 

  1. 4.500 TL ilk başvuruda, 2.250 TL her yıl alınan ücretlerin komşu illerde olmadığı ve bu durumun Kasım Meclisi’nde düzeltilmesini ekteki tabloda görüldüğü gibi talep etmiştik. Metrekare bazında her ildeki farklı uygulamalar değildir konu. Tekrarlıyoruz, Konu; “Komşu İllerde alınmayan ücreti bizim üyelerimiz de ödemesinler”.

 

  1. Tüm Türkiye’deki doğalgaz ve elektrik gibi maliyet artışları sürekli gündemimizde ve ülke genelinde dile getirilmektedir. Sadece Aydın’ı ilgilendiren TOTEM konusu ile ilgili anlaşılmadıysa tekrar söylüyoruz, Konu; “Komşu illerde alınmayan ücreti bizim üyelerimiz de ödemesinler”.

 

  1. Mahkeme kararıyla da sabit olan Türkiye’nin en düşük aidatını alan Aydın Ticaret Odası olarak anlaşılmadıysa tekrar söylüyoruz. Konu; “Komşu illerde alınmayan ücreti bizim üyelerimiz de ödemesinler”.

 

  1. Biz bu talebimizi Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığına ve Aydın Büyükşehir Belediye Meclisimize iletiyoruz. Aynı Sevgi Yolu’ndaki Büfeci Ahmet Amca, Telefoncu Mehmet Abi’nin tabela sorununu dile getirdiğimiz ve hala Büyükşehir Belediye Meclisi’nden karar beklediğimiz gibi.

 

Kamuoyuna saygılarımızla.

 

Aydın Ticaret Odası