AYTO E-GÜNDEM 06.04.2020 06.04.2020

AYTO GÜNDEM

-Koronavirüs nedeniyle alınan tedbirler gereği Odamız mesai saatleri 12:00- 17:30 olarak değiştirilmiştir.

-Değerli Üyelerimiz; Koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek ve toplum sağlığını korumaya destek olmak amacıyla Odamızla ilgili Belge Talebi ve Tahsilat işlemlerinizi www.ayto.org.tr adresinden yapabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

-Bugün saat 15:00'te video konferans yolu ile 10. Meslek Komitesi (İnşaatı Destekleyici Faaliyetler) toplantısı gerçekleşecektir.

-Bugün saat 15:40'ta video konferans yolu ile 11. Meslek Komitesi (Toptan Perakende Gıda Grubu) toplantısı gerçekleşecektir.

-Bugün saat 16:20'de video konferans yolu ile 12. Meslek Komitesi (Finansal Yatırım Araçları) toplantısı gerçekleşecektir.

-Bugün saat 17:00’de video konferans yolu ile Odamız Yönetim Kurulu Toplantısı gerçekleştirilecektir.

TÜRKİYE GÜNDEMİ

- Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından Milli Mücadele'nin sesini dünyaya duyurmak amacıyla kurulan Anadolu Ajansı, 100. kuruluş yıl dönümünü kutluyor.

- AA'nın kuruluş yıl dönümü nedeniyle hazırlanan "100yil.aa.com.tr" erişime açılacak.

GÜNCEL

1- Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) dünya genelinde yayılmasına ilişkin gelişmeler ve Türkiye'de alınan tedbirler takip ediliyor.

BUGÜN 1000 TL NE OLDU?

Borsa :   1016,29 TL

Dolar :   1004,50 TL

Euro  :   1003,30 TL

Altın  :   1017,19 TL

DÜNYA DİPLOMASİ

1- AB üyesi ülkelerin savunma bakanları video konferans yöntemiyle toplantı düzenleyecek.

(Brüksel)

RESMİ GAZETE

YÜRÜTME VE İDARE BÖLÜMÜ

YÖNETMELİKLER

–– Giresun Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik

–– Üsküdar Üniversitesi İhale Yönetmeliği

İLÂN BÖLÜMÜ

a - Artırma, Eksiltme ve İhale İlânları

b - Çeşitli İlânlar

– T.C. Merkez Bankasınca Belirlenen Devlet İç Borçlanma Senetlerinin Günlük Değerleri

YASAL UYARI: Anadolu Ajansı tarafından geçilen tüm haberler, bu bölümde Aydın Ticaret Odası’nın hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanalından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanstır.