DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMİ 26.05.2023

Sayın Üyemiz;

 

Adnan Menderes Üniversitesi tarafından yürütülen TÜBİTAK projesi kapsamında ÇEVRİMİÇİ DİJİTAL PAZARLAMA EĞİTİMLERİ yapılacaktır.

Eğitimler, proje ekibi akademisyenler ve alanında uzmanlar tarafından yapılacak olup ücret alınmayacaktır. Eğitimi tamamlayanlara katılım belgesi verilecektir.

Teorik ve uygulamalı olarak yapılacak eğitimler sosyal medya yönetimi ve sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması, e-posta pazarlaması, arama motoru optimizasyonu ve reklamcılığı, web sitesi e-ticaret sitesi tasarımını içermektedir.

Uygulamalı eğitimler çevrimiçi (online) ortamda 3 gün 15 saatlik eğitimler şeklinde planlanmıştır. Bu eğitim modülleri web sitesine yüklenecek ve proje kapsamında yer alan KOBİ’ler için erişilebilir hale getirilecektir. Ayrıca web sitesi üzerinden de eğitimlere istenilen yer ve zamanda erişim imkânı sunulacaktır.

Ücretsiz olarak yapılacak dijital pazarlama eğitimlerine katılabilmek için aşağıda linki verilmiş olan anket formunun ve formun sonunda yer alan işletme adı ve e-posta adresi bilgilerini doldurarak kayıt olunması yeterlidir. Proje ekibi, eğitimler başlamadan size ulaşarak ücretsiz eğitime giriş detaylarını iletecektir.

 

Saygılarımızla,

Proje ekibi adına,

Prof. Dr. Ece ARMAĞAN

 

EĞİTİME KAYDOLMAK IÇIN ANKET FORMU LİNKİ: https://lnkd.in/d42Tzmee