GEKA’DAN İŞLETMELERE 750.000 TL’YE KADAR HİBE DESTEĞİ 26.08.2014

GEKA’DAN İŞLETMELERE 750.000 TL’YE KADAR HİBE DESTEĞİ

Güney Ege Kalkınma Ajansı, 2014 yılı Proje Teklif Çağrısı kapsamında Kâr Amacı Güden İşletmelere Yönelik Yenilikle Dönüşüm, Küçük Ölçekli Altyapı Projelerine Yönelik Yenilikle Dönüşüm ve Kâr Amacı Güden İşletmelere Yönelik Çevre Mali Destek Programlarını 30 Ocak 2014 Perşembe günü itibarıyla ilan etmiştir.

 

Kâr Amacı Güden İşletmelere Yönelik Yenilikle Dönüşüm Mali Destek Programının amacı; işletmelerin yenilik, teknoloji, tasarım ve markalaşma kapasitelerinin geliştirilerek rekabet güçlerinin artırılmasıdır. Bu programa kâr amacı güden küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler başvurabilecektir.

 

Kâr Amacı Güden İşletmelere Yönelik Çevre Mali Destek Programının amacı; Çevresel sürdürülebilirliği sağlamak üzere bölgede çevre kirliliğinin azaltılması, atıklardan yeni ürün ve enerji üretilmesi ile katma değerin artırılmasıdır. Bu programa kâr amacı güden küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler başvurabilecektir.

 

Programlarla ilgili detaylı bilgilere http://geka.org.tr/detay/1007/2014-yili-proje-teklif-cagrisi-ilani.htmladresinden erişebileceğiniz gibi Aydın Yatırım Destek Ofisinden de bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, Perşembe günleri hizmet vermekte olan “AYTO Aydınlatıyor Destek Masası” na da danışabilirsiniz.

 

Saygılarımızla,