Çin’de İş Forumu 01.09.2014

İpek Yolu bölgesindeki ticareti artırmak ve bölgedeki kültürün tanınması amacıyla, Shaanxi Bölgesel Yerel Hükümeti ve Çin Uluslararsı Ticareti Geliştirme Konseyi tarafından, 23-26 Mayıs 2014 tarihlerinde Xi’an City, Shaanxi Bölgesi, Çin Halk Cumhuriyeti’nde “18.Invesment and Trade Forum for Cooperation between East and West Chinna” forumunun düzenlenmesi planlanmaktadır.

 

Bahse konu foruma, çeşitli ülkeleirn Oda Başkanları ve CEO’larının katılımları öngörülmekte olup, açılış töreninin ardından seminerler ve yuvarlak masa toplantıları gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.Yapılacak seminerler ve toplantılarda firmaların eşleştirilerek karşılıklı görüşmeler gerçekleştirmelerinde olanak tanınacaktır. Gerçekleşecek forum alanında ayrıca çeşitli ülkelerden gelen katılımcıların ürünlerini sergileyebilecekleri stantlar kurulacaktır. Stantlarda özellikle, makine teçhizatları ve üretimi, enerji ve yapı malzemeleri, sanayi ürünleri ve teknolojileri, tarım teknolojileri ve hizmetleri ile hafif sanayi tüketimi ve gıda alanlarında ürünlerin sergilenmesi planlanmaktadır.

 

Söz konusu foruma katılmak isteyenlerin ve forum alanında kurulacak standlarda ürünlerini tanıtmak isteyenlerin, katılım formunu doldurarak, formda bilgileri yer alan e-posta adreslerine veya faks numaralarına iletmeleri gerekmektedir.

 

Katılım Formu, program ve ayrıntılı bilgiye www.tobb.org.tr internet adresinde sağ panelde “Hizmetler” başlığı altındaki “Uluslar arası İş İmkanları/Yurt dışı Etkinlikler” bölümünden ulaşılabilmektedir.